Model współpracy
jak pracujemy?

Jak pracujemy?

 

Od projektu po realizację

Od kreatywnego pomysłu po nadzór. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze projektowej i realizacyjnej. Skupiamy się na tworzeniu rozwiązań "szytych na miarę" potrzeb i oczekiwań naszych klientów zarówno jeśli chodzi o sam projekt jak i wsparcie na etapie jego wdrażania.

 
Współpraca

Model współpracy

 

7 kroków do wymarzonego wnętrza

 1. 1 krok Spotkanie

  Wszystko zaczyna się od wzajemnego poznania się, dlatego proponujemy niezobowiązujące spotkanie, na którym przekażesz nam swoje oczekiwania co do projektu, skonsultujemy kwestie preferencji wnętrza, terminów, budżetu itp.

 2. 2 krok Projekt Koncepcyjny

  Pracę zaczynamy od kreatywnej burzy mózgów, której efektem jest stworzenie kilku koncepcji funkcjonalnych wnętrza Twojego mieszkania. Na bazie przedstawionych propozycji oraz otrzymanych uwag powstają kolejne korekty i finalnie ostateczny układ funkcjonalny wnętrza, która stanowi podstawę dalszej pracy.

 3. 3 krok Wizualizacje

  W oparciu o wypracowaną koncepcję 2D przygotowujemy projekty koncepcyjne 3D - wizualizacje. Dużą wagę przywiązujemy do tego aby wizualizacje odwzorowywały pomysły i mogły pokazać to co zaprojektujemy i to jak wnętrze będzie wyglądało po jego wykończeniu.

 4. 4 krok Rozwinięcie projektu

  Następnie rozwijamy koncepcję projektu analizując kolory i materiały. Prezentujemy różnorodne próbki materiałowe – szkło, forniry, lakiery, tapety, podłogi, omawiamy wstępnie dekorację okien oraz kolorystykę ścian i sufitów - wszystko prezentujemy na szkicach wizualizacyjnych.

 5. 5 krok Projekt szczegółowy

  Kolejnym etapem jest opracowanie projektu szczegółowego. Dobieramy konkretne urządzenia, sprzęt, oprawy oświetleniowe, armaturę, ceramikę, itp. Tutaj każdy detal jest skrupulatnie przemyślany, omówiony i narysowany w sposób czytelny zarówno dla Ciebie jak i przyszłego wykonawcy.

 6. 6 krok Kosztorys

  Przygotowujemy szczegółowy wykaz materiałów, sprzętów, urządzeń, mebli ujętych w projekcie, zawierający informację takie jak: nazwa produktu, ilość niezbędna do zrealizowania, cena, adres sklepu posiadającego dany produkt. Współpracujący wykonawcy przygotowują wyceny prac branżowych – stolarz, kamieniarz, szklarz, wykonawca robót wykończeniowych i instalacyjnych.

 7. 7 krok Nadzór

  Nasza praca nie kończy się na oddaniu projektu, zajmujemy się również nadzorem nad jego realizacją. Jeśli chcesz, przyjedziemy, zobaczymy i omówimy problematykę z jaką wybrany przez Ciebie wykonawca może spotkać się podczas realizacji przedsięwzięcia.

 
 

Dlaczego polecają nas Klienci?

 

Twój dom, Twój świat, Twoje potrzeby